عرش بلاگ

گیمگر خانوم در پیاده روی اربعین کربلا/ آرامش؛ ارمغان کربلا برایم +تصویر • عرش بلاگ

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷

به نقل پایگاه رویدادی تحلیلی طنین یاس، شهین تسلیمی گیمگر سینما، تئاتر و تلویزیون، با اشاره به حضور خود در پیاده روی اربعین امسال گفت: همواره آرزو داشتم تا به زیارت امام علی (ع) و امام حسین (ع) بروم. به صورت حتم این آرزویی هست که همه مسلمانان دارند و من هم از کودکی ارادت ویژه ای به امام حسین (ع) داشتم و بالاخره امسال قسمت انجام گرفت تا به زیارت ایشان بروم.

 

وی در همین رهستا افزود: به لطف برخی از دوستان سریال زرد و سریال سر دلبران این سفر مقدور گشت و به همراه تنی تعداد از هنرمندان همچون کوروش سلیمانی و بهار ارجمند به پابوس ائمه معصومین رفتیم.

 

 

گیمگر سریال “دردسرهای عظیم” ادامه داد: با وجود جمعیت زیادماری که برای زیارت آمده بودند هیچ مشکلی پیش نیامد و پذیرایی و میهمان نوازی بی نظیری از ما شد.

 

وی در ادامه اضافه کـــرد: برای نخستین بار به زیارت حرمین مطهر می رفتم و احساس عجیبی در من وجود داشت. آرامش بی نهایت زیادی داشتم و احساس می کـــردم در خانه خود هستم. آرامشی که تا به حال لمس نکـــرده بودم و دوست داشتم ساعت‌ها در حرم امام علی (ع) و امام حسین (ع) بنشینم و با آنها درد و دل کنم.

 

گیمگر فیلم “آذر، پرویز، شهدخت و دیگران” از سفر مجدد خود به کربلا رویداد داد و تصریح کـــرد: سفر نخست تجربه ای بود تا بدانم برای دفعات بعد باید چگونه به کربلا بروم. به امید خدا اگر قسمت شود اسفند ماه و یا نوروز سال فردا بار دیگر می‌خواهم به کربلا رفته و از خلوتی آن ماه از سال هستفاده کنم.

 

تسلیمی فضای معنوی پیاده روی اربعین و کربلا را زیبا توصیف و خاطرنشان کـــرد: حضور و زیارت اماکن متبرکه متداوم لذتبخش هست؛ اما کربلا برای من لذتی دو تعدادان داشت. از پایانی هنرمندان دعوت می‌کنم تا این سفر معنوی را از دست ندهند زیرا اندوخته های فراوانی را برای آنها به همراه خواهد داشت.

 

 

میزان