عرش بلاگ

پرواز میلان در دقیقه 94 • عرش بلاگ

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

پرواز میلان در دقیقه ۹۴

دسته بندی : بلاگی تاریخ : سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶

تیم فوتبال آث میلان با گل دقیقه ۹۴ «آندره سیلوا» مهاجم پرتغالی خود در دیدار مقابل جنوا به برتری ارزشمند یک بر صفر دست یافت.

یکشنبه شب در ادامه دیدارهای هفته بیست و هشتم سری آ ایتالیا، شاگردان «گنارو گتوسو» که در هفته های اخیر این مسابقات به نتایج نیکوی دست یافته اند به میهمانی تیم دشوار کوش جنوا رفتند.
میلان که تلاش زیادی در این دیدار برای موفقیت و فراموش کـــردن شکست مقابل آرسنال انگلیس در لیگ فوتبال اروپا داشت تا آخرین لحظات ناامید نانجام گرفت تا در دقیقه ۹۴ با گل «آندره سیلوا» مهاجم جوان پرتغالی اش به برتری دست یابد.

پرواز میلان در دقیقه 94

این پیروزی سبب انجام گرفت تا روسونری با ۴۷ امتیاز به رتبه ششم جدول برسد و روزهای تاریک ابتدای فصل را به دست فراموشی بسپارد.

سرمربی میلان پیروزی دیرهنگام تیمش مقابل جنوا را مقدمه‌ای بر گیم نیکو مقابل آرسنال در لیگ اروپا دانست.

جنارو گتوسو، سرمربی میلان پس از برتری دیرهنگام تیمش مقابل جنوا در هفته جاری رقابت‌های سری A، این پیروزی را مقدمه‌ای برای حمله و برتری مقابل آرسنال در گیم برگشت مرحله یک‌هشتم‌نهایی لیگ اروپا دانست.

او گفت: واقعا نگران بودم و می‌خوهستم ببینم واکنش گیمکنانم بعد از باخت مقابل آرسنال چیست. واقعا پاسخ نیکوی گرفتم. باید به جنوا تبریک بگویم چون واقعا برای ما مشکل‌ساز انجام گرفت. با شخصیت گیم کـــردیم، توپ را به نیکوی و بدون ترس به گردش درآوردیم و از این جهت قابل تحسین هستیم. اگر به جدول نگاه کنید، می‌بینید شاهکار کـــرده‌ایم. هنوز ۱۱ گیم مانده که از این تعداد ۷ رقابت خانگی خواهد بود. در حال حاضر زیاد‌تر گیمکنان من به فرم مطلوب خودشان رسیده‌اند.

او در ادامه افزود: خوشحالم که آندره سیلوا نخستین گل خودش را به ثمر رساند. به تن کـــردن این پیراهن بزرگ به حد کافی دشوار هست؛ مخصوصا اگر جوان هم باشید. با این حال باید دشوار تلاش کنیم و به پیشرفت ادامه دهیم. شایعات زیادی در مورد شرایط فیزیکی تیم مقابل آرسنال شنیدم اما باور دارم در آن گیم رویکـــرد ما غلط بود و فضای زیادی به رقیب دادیم. حالا با این پیروزی تکمیلا شاداب به جنگ آرسنال می‌رویم و رقیب را در خانه خودش به مبارزه می‌طلبیم.کالینیچ شم گلخانومی نیکوی ندارد اما گیمکن باتکنیک و قدرتمندی هست.

آندره سیلوا

 روزهای نیکو میلان با گتوسو همچنان ادامه‌ دارد و این تیم با نتایج زیاد نیکوی که به دست آورده خود را به تیم های بالای جدول رده‌بندی نزدیک‌تر کـــرده هست.

او ادامه‌ داد: بی صبرانه در انتظار این بودم که ببینم گیمکنان تیمم بعد از شکست برابر آرسنال چه واکنشی از خود نشان می‌دهند و آیا از نظر روحی در شرایط نیکوی قرار دارند. نشان دادیم که تیم نیکوی هستیم. در نیمه نخست گیم بدی را به نمایش گذاشتیم و مرتکب اشتباهات زیادی انجام گرفتیم اما در نیمه دوم بهتر انجام گرفتیم.

گتوسو در پایان نقل کردان خود اظهار کـــرد: تایمی به جدول رده‌بندی نگاه کنید به نیکوی پی می‌برید که میلان بهتر انجام گرفته هست. بعضی از گیمکنان در بهترین شرایط خود به سر می‌برند و من بر این باورم که در دیدار برگشت برابر آرسنال بهتر از این هم ظاهر خواهیم انجام گرفت. نگران این دیدار بودم اما خوشبختانه توانستیم بعد از شکست تلخ برابر آرسنال به پیروزی برسیم.

نتایج دیدارهایی که عصر دیروز برگزار انجام گرفت نیز بدین شرح هست:

فیورنتینا یک – بنونتو صفر
کالیاری ۲ – لاتزیو ۲
بولونیا صفر – آتالانتا صفر
کروتونه ۴ – سامپدوریا یک
ساسولو یک – اسپال یک
یوونتوس ۲ – اودینزه صفر

منبع: رویدادگزاری ایرنا

پرواز میلان در دقیقه ۹۴

به این مطلب رای دهیداین مطلب را برای دوست خود ارسال نمایید این مطلب را برای دوست خود ارسال نمایید