عرش بلاگ

میلیون‌ها گوشی‌ سامسونگ در خطر هستند • عرش بلاگ

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶

میلیون‌ها گوشی‌ سامسونگ در خطر هستند

دسته بندی : موزیک و آهنگ تاریخ : دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

داســتان از اینجا شروع می‌شود که سامسونگ، دامین برنامه S Suggest را منقضی و پشتیبانی خود را از این سرویس متوقف کرد. S Suggest یک برنامه پیش‌فرض و نصب شده روی گوشی‌های قدیمی‌تر سامسونگ اســت که اپلیکیشن‌های سازگار با دستگاه را به کاربر پیشنهاد می‌داد.

شرکت سامسونگ در ســال ۲۰۱۴ دامین برنامه S Suggest را برای تلفن‌های همراه هوشمند خود منقضی کرد

 

136771 380 میلیون‌ها گوشی‌ سامسونگ در خطر هستند 

 

به نقل مجله دیجی کالا، هرکسی ممکن اســت اشتباه کند اما وقتی این اشتباه، توسط یک شرکت بزرگ رخ‌ ‌دهد، می‌تواند ابعاد بزرگی از یک فاجعه را تشکیل دهد. شرکت سامسونگ در ســال ۲۰۱۴ دامین برنامه S Suggest را برای تلفن‌های همراه هوشمند خود منقضی کرد. حالا پس از گذشت این مدت، خبر رسیده رسیده که احتمال هک گوشی‌های قدیمی سامسونگ وجود دارد.

 

136770 157 میلیون‌ها گوشی‌ سامسونگ در خطر هستند 

داســتان از اینجا شروع می‌شود که سامسونگ، دامین برنامه S Suggest را منقضی و پشتیبانی خود را از این سرویس متوقف کرد. S Suggest یک برنامه پیش‌فرض و نصب شده روی گوشی‌های قدیمی‌تر سامسونگ اســت که اپلیکیشن‌های سازگار با دستگاه را به کاربر پیشنهاد می‌داد. پس از قطع پشتیبانی این سرویس، هنوز برنامه S Suggest برای میلیون‌ها دستگاه از تلفن‌های همراه هوشمند این شرکت فعال اســت و در خطر یک هک قرار دارند.

 

136772 766 میلیون‌ها گوشی‌ سامسونگ در خطر هستند 

دردسر اینجاســت که دامین منقضی شده می‌تواند هر لحظه در آستانه حمله هکرها برای به دست گرفـــــتن کنترل دامین قرار بگیرد. به باور Joao Gouveia، رییس مرکز فناوری شرکت متخصص نرم‌افزارهای موبایلی Anubis Labs، این احتمال وجود دارد که هکرها بتوانند با هک و قرار دادن بدافزارها، گوشی‌های زیادی را آلوده کنند. متاسفانه برنامه S Suggest درهمان ابتدا از کاربر دسترسی‌های زیادی مثل ریبوت گوشی و نصب برنامه‌های مختلف را برای ارائه خدمات دریافت می‌کند.

 

136769 965 میلیون‌ها گوشی‌ سامسونگ در خطر هستند 

خوشبختانه این دامین هنوز به چنگ هکرها نیفتاده و دارندگان گوشی‌های قدیمی این شرکت کره‌ای هنوز گرفـــــتار اتفاق بدی نشده‌اند. شرکت سامسونگ با گفته Gouveia مخالف اســت و ادعا می‌کند که حتی در صورت هک دامین، امکان نصب اپلیکیشن وجود ندارد و نمی‌توان تلفن‌های همراه هوشمند را به کنترل خود درآورد. با این حال این خبر خوبی برای صاحبان این گوشی نیست که با بی‌توجهی شرکت سامسونگ دربرابر تلفن‌های همراه هوشمند قدیمی خود به خطر بیفتند.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته میلیون‌ها گوشی‌ سامسونگ در خطر هستند اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.