عرش بلاگ

منطقهداری در آماده باش تکمیل قرار به سر می برد • عرش بلاگ

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

منطقهداری در آماده باش تکمیل قرار به سر می برد

دسته بندی : بلاگی تاریخ : چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶


ساعت: ۱۸:۳۵
منتشر انجام گرفته در مورخ: ۱۳۹۶/۱۱/۲۴
شناسه رویداد: ۱۳۱۲۲۷۱

منطقهدار قرچک گفت: پایانی حوزهای اجرایی و خدماتی منطقهداری در آماده باش تکمیل به سر می برد و در صورت بروز ر گونه حادثه مشغول به کار می شوند.


به نقل شبکه هشدار رسانی راه عرش بلاگ؛ محسن خرمی شریف منطقهدار قرچک در گفت و گو با رویدادنگار قرچک آنلاین اظهار داشت: با ورد سامانه جدید به کشور حوزه‌ های اجرایی خدماتی از آماده باش تکمیل به سر می برند.


وی گفت: در جلسه‌ی که هفته پیش با معاونین و مدیران منطقه داشتیم و با پیش بینی های هواشناساسی پایانی حوزه های اجرایی اعم از حوزه های معاونت خدمات منطقهی، معاونت فنی و عمران، اعضای ستاد بحران منطقهداری وسازمان ها را در آماده باش تکمیل قرار دادیم.


شریف با بیان اینکه عملکـــرد سریع و به موقع در مواقع بحران، از عمق فاجعه و خسارات می‌کاهد، افزود: با توجه  پلن‌ریزی، هماهنگی و اقدامات به موقع مدیریت و تلاش های شبانه روزی پرسنل منطقهداری، آمادگی تکمیل برای بارش باران و برف را داشته که بطوری که با فعالیت‌های شبانه روزی، پایانی کانال ها و خروجی های فاضلاب پاکیزه و نخاله ها و پسماندهای پراکنده سطح منطقه جمع آوری انجام گرفته هست.وی  افزود: آماده بودن وسایل نقلیه سبک و سنگین ،لودر،کامیون و غیره نیز بصورت آماده در اختیار حوزه ها قرارگرفته تا در صورت لزوم وارد عمل شوند.


منطقهدار قرچک تاکید کـــرد: سازمان آتش نشانی ‌‌و خدمات ایمنی که نقش حیاتیی در کمک رسانی و خدمت رسانی به منطقهوندان عزیز را ایفاد  می کنند، از همان شروع بارش برف و باران بصورت آماده باش قرارخواهند گرفته تا در صورت نیاز به عوامل اجرایی منطقهداری ملحق شوند.


وی در پایان با بیان اینکه بارش برف و باران این رحمت الهی زیبایی خاصی را دارد از منطقهوندان خوهست با وجود لغخانومدن بودن جاده در هنگام رانندگی تعجیل نکنند و نکات ایمنی را رعایت کنند.


انتهای پیام/