عرش بلاگ

دستگاه های اجرایی علت کم کاری فرهنگی کمبود منابع مالی می دانند • عرش بلاگ

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶


ساعت: ۱۹:۱۸
منتشر انجام گرفته در مورخ: ۱۳۹۶/۰۷/۲۰
شناسه رویداد: ۱۲۱۳۰۳۳

مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تربت جام گفت: فرهنگ مساله اصلی جامعه اسلامی هست که به دلیل مشکلات مالی دستگاه های اجرایی از اجرای پلن فرهنگی سر باز می خانومند.


به نقل شبکه هشدار رسانی راه عرش بلاگ؛ به گرازش از جام روز، نعمت الله فیاض مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تربت جام ظهر امروز در جلسه ستاد صیانت ازحقوق منطقهوندی، عفاف و حجاب که در فرمانداری برگزار انجام گرفت با اشاره به نیاز جامعه به امور فرهنگی گفت: فرهنگ مساله اصلی جامعه اسلامی هست که به دلیل مشکلات مالی دستگاه های اجرایی از اجرای پلن فرهنگی سر باز می خانومند.


فیاض با اشاره به آسیب های فضای مجازی افزود: فضای مجازی به عنوان ابزاری قوی امروز در اختیار همه قرار گرفته هست و متاسفانه از این ظرفیت به صحیح هستفاده و نظارت کافی اعمال نمی شود.


وی تصریح کـــرد: در دوسال اخیر عده ای از نخبگان و منطقهوندان عملکـــرد اداره ها را منصفانه و غیر منصفانه نقد می کنند که تا کنون برای پاسخگویی به افکار عمومی از سوی دستگاه ها پاسخیه معقول صادر نانجام گرفته هست و آقام با سردر گمی زیاد مواجه هستند.


مدیر اداره ارشاد اسلامی خاطرنشان کـــرد: در این فضای با بحث های گوناگون شاهد لطمه زدن به حیثیت افراد حقیقی و حقوقی هستیم که لازم هست برای پاسخگویی به این افراد در ستاد صیانت از حقوق منطقهوندی تدابیر لازم و برای این آسیب ها تصمیم گیری شود.


فیاض ادامه داد: برای رعایت حقوق منطقهوندی لازم هست از توان نشریات و رسانه های محلی هستفاده و از این ظرفیت جهت تعلیم حقوق منطقهوندی به جامعه را واگذار کنیم تا جامعه به سمت تعالی حرکت کند.


مشکل بی حجابی با همایش و بنر حل نمی شود


سپس فریبا دلشادی مدیر پارلمان مشورتی بانوان تربت جام با اشاره به وضعیت عفاف و حجاب در جامعه بیان داشت: در تعداد سال اخیر وضع بد حجابی خیلی افزایش یافته هست که فقط با برگزاری همایش و نصب بنر در جامعه حل نمی شود.دلشادی افزود: پارلمان مشورتی بانوان تربت جام آمادگی کمک به دستگاه اجرایی ازطریق کمیسیون های فعالی که ایجاد کـــرده همکاری نماید و مشورت های لازم را ارائه کنند.


وی ادامه داد: فرافکنی بین اداره ها باعث انجام گرفت که قانون ابلاغی عفاف و حجاب که در ۲۸ ماده ارسال انجام گرفته هست اجرایی نشود.


انتهای پیام/