عرش بلاگ

خودروهای حمل و نقل فردا +تصویر • عرش بلاگ

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶

خودروهای حمل و نقل فردا +تصویر

دسته بندی : بلاگی تاریخ : جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶


ساعت: ۲۲:۲۴
منتشر انجام گرفته در مورخ: ۱۳۹۶/۰۷/۲۰
شناسه رویداد: ۱۲۱۳۱۲۲

راین‌اسپید اعلام کـــرده که در نمایشگاه الکترونیک مصرف‌کنندگان آتی، در لاس‌وگاس مدل مفهومی اسنپ خود را معرفی می‌کند.


به نقل شبکه هشدار رسانی راه عرش بلاگ؛ به گرازش از عصرایران، تصویر ارائه انجام گرفته از این شرکت یک بازوی جامع از رویکـــرد آتی حمل و نقل مسافری در فردا محسوب می شود. در این طرح با این خودروی الکتریکی روبه‌رو هستیم که خود را از مرزها و محدودیت‌های انباشتگی و ترافیک در منطقههای آلوده می‌رهاند.


 این مدل مفهومی از یک پلت فرم شبیه یک اسکیت‌بورد تشکیل انجام گرفته هست که ماژول‌های خودرویی مختلف به نام پاد روی آن سوار می‌شود.پلت‌فرم اسکیت‌بوردی حاوی فناوری رانندگی خودران و قدرت مولد الکتریکی هست.


16


اسکلت اصلی این ساختار از پوشش‌های مکانیکی سنگین آزاد هست. عناصر IT به کار رفته در این پروژه نیز به این زودی‌ها قدیمی نانجام گرفته و از رده خارج نمی‌شوند.


حتی اگر پلت‌فرم و تکنولوژی خودرو منسوخ شود، قابلیت ماژولار بودن باعث می‌شود که ساخانومده یا مالک آن را با غلاف یا ساختاری جدید تعویض کند.


نگرش و چشم انداز راین‌اسپید، نشان می‌دهد این شرکت پوشش‌های مختلفی را برای ساختار حمل و نقلی  خود در نظر گرفته‌هست. برخی از این پوشش‌ها مخصوص حمل و نقل مسافری هست و برخی دیگر می‌تواند برای ارسال بار و محصولات مورد هستفاده قرار گیرد.


به صورت حتم ایده‌های جالب دیگری نیز در خصوص این مدل‌های فردا وجود دارد. به عنوان مثال تشکیل یک دفتر کاری متحرک یا مکانی برای خانومدگی متایم از این تفکرات هستند.


از طرفی کابین ماژولار این خودرو از روی ساختار متحرک جدا انجام گرفته و می‌توان از آن به عنوان یک وسیله اقامتی به ویژه در سفر هستفاده کـــرد.