عرش بلاگ

برگزاری آیین غبارروبی در زیاد از42 مسجد منطقهستان لنده به همت بسیج ساخانومدگی+تصویر ها • عرش بلاگ

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷


ساعت: ۲۱:۴۱
منتشر انجام گرفته در مورخ: ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
شناسه رویداد: ۱۳۶۳۲۵۰

در آستانه ماه مبارک رمضان و با هم با غبارروبی دلها آقام ولایت مدار منطقهستان لنده به همراه جمعی از بسیجیان خواهر و برادر ۴۲مسجد این منطقهستان را جهت هستقبال از ماه مبارک رمضان غبارروبی کـــردند.


به نقل شبکه هشدار رسانی راه عرش بلاگ؛ به گرازش از رویدادلنده، ماه رمضان فرصتی برای انس با تنها معبودی هست این  ماه را  به عنوان یکی از بهترین ماه های سال برای بخشش و مغفرت مومنین روزه دار خود قرار داده هست و امروز نیز مومنین و جمعی از بسیجیان منطقهستان لنده در قالب اردوی یک روزه بسیج ساخانومدگی اقدام به غبارروبی و عطر افشانی زیاد از ۴۲ مسجد منطقهستان لنده کـــردند.
حجت الاسلام سید محمود الهی نیا در گفت وگو با رویدادنگار رویدادلنده گفت: ماه مبارک رمضان فرصتی ناب برای برقرای ارتباط افزایش با معبود خویش هست.


وی افزود: در ماه مبارک رمضان زیاد از ۱۲مسجد در منطقه و ۳۰مسجد در روستاهای دو بخش مرکزی و موگرمون میزبان روزه داران منطقهالله خواهند بود.


مسئول اداره تبلیغات اسلامی منطقهستان لنده تصریح کـــرد: در ماه مبارک رمضان مساجد منطقهستان لنده میزبا مبلغین مذهبی و برگزاری پلن های مختلف فرهنگی، مذهبی ، احکام، کرسی های تلاوت و محفل انس با قرآن خواهند بود.


وی تاکیدکـــرد: امیدواریم در این ماه عزیز همه آقام در کنار مبلغین مذهبی بتوانند از فیضوات این ماه هستفاده کنند.


انتهای پیام


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


انتهای پیام