عرش بلاگ

برد پُرگل «خوشه طلایی ساوه» در لیگ دسته دوم فوتبال کشور • عرش بلاگ

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

برد پُرگل «خوشه طلایی ساوه» در لیگ دسته دوم فوتبال کشور

دسته بندی : بلاگی تاریخ : سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶


ساعت: ۲۱:۵۷
منتشر انجام گرفته در مورخ: ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
شناسه رویداد: ۱۳۲۹۰۵۲

در هفته سوم از مرحله نهایی لیگ دسته دوم فوتبال کشور تیم «خوشه طلایی ساوه» توانست تیم «گیلانمهر فومن» را با نتیجه پُرگل ۳ بر صفر شکست دهد.


به نقل شبکه هشدار رسانی راه عرش بلاگ؛ به گرازش از ناررویداد، در هفته سوم از مرحله نهایی لیگ دسته دوم فوتبال کشور تیم «خوشه طلایی ساوه» عصر امروز توانست تیم« گیلانمهر فومن» را با نتیجه پسر گل ۳ بر صفر شکست دهد.


این گیم حساس با آغاز طوفانی ساوجی ها در مجموعه ورزشی شهید چمران ساوه همراه بود و تیم «خوشه طلایی» توانست در دقیقه ۲۰ گیم نخستین گل خود را توسط «نصرالله درفشی» به ثمر رساند.


این گل پایان نیمه نخست نبود و در دقیقه ۳۳ گیم، خوشه طلایی این بار توسط «احمد اسکندری» به گل رسید تا با خیال آسوده به هستآسوده بین نیمه برود.


با شروع نیمه دوم گیم فومنی ها، گیم هجومی را در پیش گرفتند که فرصت ضد حمله را برای ساوجی ها به وجود آورد و در دقیقه ۸۳ توانستند سومین گل خود را توسط  گیمکن گلخانوم خود «نصرالله درفشی» در دروازه حریف بخانومد.


در این گیم «محسن رحیمی» از ساوه و «سیدعلی یحیی زاده» و «حسین محبی» از فومن کارت زرد گرفتند.


با این نتیجه، تیم «خوشه طلایی ساوه» با ۴ امتیاز در رده سوم جدول قرار گرفت تا برای صعود به لیگ دسته نخست کشور امیدوار باانجام گرفت و تیم «گیلانمهر فومن» با ۳ امتیاز در رده پنجم جدول قرار گرفت.


خوشه طلایی ساوه فومن


انتهای پیام/