عرش بلاگ

امدادرسانی اکیپ فوریت پزشکی پارس آباد به مصدومان زلزله سرپل ذهاب + تصویر ها • عرش بلاگ

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷


ساعت: ۱۱:۴۰
منتشر انجام گرفته در مورخ: ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
شناسه رویداد: ۱۲۳۵۳۲۴

اکیپ اعزامی فوریت پزشکی منطقهستان پارس آباد مغان به مناطق زلزله زده کرمانشاه به تعدادین مصدوم این حادثه امدادرسانی کـــرده اند.


به نقل شبکه هشدار رسانی راه عرش بلاگ به گرازش از آران مغان، این اکیپ در قالب نیروهای فوریت پزشکی جهت امداد رسانی به زائران اربعین به مرز مهران اعزام انجام گرفته بود که از مرز مهران به همراه تجهیزات لازم برای امداد رسانی به زلزله زدگان سرپل ذهاب هستان کرمانشاه اعزام انجام گرفته هست.


اکیپ اعزامی فوریت پزشکی منطقهستان پارس آباد مغان هم اکنون در ناحیه حاضر و شروع به ارائه خدمات درمانی و امدادرسانی به مصدومان حادثه کـــرده اند که تاکنون به تعدادین نفر از مصدومان و بیماران بیمارستان تخریب انجام گرفته شهیدان کرمانشاه امدادرسانی کـــرده اند.


براین اساس، امروز یک اکیپ هلال احمر به همراه یک آمبولانس و ۸ نفر تکنسین امدادی از پارس آباد نیز به ناحیه زلزله زده اعزام انجام گرفته هست. این در حالی هست که دکتر سرباززاده جراح عمومی و مدیر بیمارستان امام خمینی (ره) پارس آباد و پرسنل مرکز فوریت های پزشکی منطقهستان پارس آباد نیز از اعلام آمادگی جهت اعزام به مناطق زلزله زده هستان کرمانشاه رویداد داده اند.


زلزله ای به بزرگی ۷٫۳ ریشتر در عمق ۱۱ کیلومتری زمین در ساعت ۲۱ و ۴۸ دقیقه و ۱۶ ثانیه در ازگله هستان کرمانشاه رخ داد که در همدان، اراک، خانومجان، اهواز، ایلام، سنندج، کرمانشاه، تبریز، ارومیه، اردبیل و تعداد منطقه دیگر نیز احساس انجام گرفته هست.


////


////


///


////


///


///


///


///


////


////


انتهای پیام/