عرش بلاگ

اعزام کاروان راهیان نور فریمان به مناطق عملیاتی جنوب کشور + تصویر ها • عرش بلاگ

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶


ساعت: ۲۲:۰۰
منتشر انجام گرفته در مورخ: ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
شناسه رویداد: ۱۳۲۹۰۵۵

کاروان راهیان نور فریمان متشکل از هفت دستگاه اتوبوس و یک آمبولانس به همراه دو پزشک به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در جنوب کشور اعزام انجام گرفتند.


به نقل شبکه هشدار رسانی راه عرش بلاگ؛ به گرازش از رویدادفریمان، کاروان راهیان نور فریمان متشکل از هفت دستگاه اتوبوس و یک آمبولانس به همراه دو پزشک با بدرقه، فرماندار، امام جمعه و فرمانده انتظامی و دیگر مسئولان منطقهستان، از سپاه ناحیه فریمان به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در جنوب کشور اعزام انجام گرفت.


 


محمد رحیمی، جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریمان و مسئول کاروان در مراسم بدرقه زائران کربلای ایران، اظهارکـــرد: ما سفر معنوی در پیش داریم و باید از برکات این سفر هستفاده کافی را ببریم و در انتهای سفر توشه خیر با خود سوغات بیاوریم و دنبال اصلی از این سفر پاسداشت از دفاع مقدس هست.


 


وی خاطرنشان کـــرد: امروز هر چه ما داریم از برکات خون عزیزانی هست که در دوران دفاع مقدس جانشان را تقدیم به اسلام کـــردند؛ این امنیت به برکت خون همان شهیدان هست.


 


رحیمی افزود: دوران دفاع مقدس دوران انسان سازی و تربیت روح و جسم بود.


 زائران این سفر معنوی میزبان امام جمعه منطقهستان نیز بودند.


 


حجت الاسلام محمد حسین ایزدی در جمع زائران راهیان نور با اشاره به اینکه هر انسان نیاز به تجربه دارد، گفت: باید از گذشته برای امروز درس بگیریم و از تجربیات گذشتگان هستفاده کنیم.


 


وی بیان کـــرد: این سفر مکتب درس تربیتی هست، مخصوصا برای جوانان و نوجوانان، تداعی خاطرات ایثار و ازخود گذشتگی رزمندگان دفاع مقدس و شهیدانیی که از جانشان گذشتند بهترین درس برای همگان هست.انتهای پیام/